Jak wybrać firmowe kartki świąteczne?

Jak wybrać firmowe kartki świąteczne?

W okresie świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy warto pamiętać o swoich pracownikach. Miłym i polecanym gestem jest wręczenie im drobnych prezentów lub premii. Na upominki mogą składać się firmowe kartki świąteczne z życzeniami. Jak wybrać najlepsze produkty papiernicze? Zobacz!

Czym powinny wyróżniać się firmowe kartki świąteczne?

Szukając najlepszych produktów, weź pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale także zawartość. Warto postawić na artykuły bez gotowych tekstów w środku. Jeśli chcesz sprawić radość pracownikom, samodzielnie napisz kilka słów od siebie. Takie życzenia z pewnością zostaną pozytywnie odebrane, a Ty zyskasz miano dobrego pracodawcy. Personalizowane artykuły możesz przekazać również partnerom biznesowym i w ten sposób wzmocnić pozytywny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. 

Ważne aby firmowe kartki świąteczne zawierały logo lub nazwę Twojej marki. Dzięki temu wykorzystasz je też jako narzędzie marketingowe, które będzie budować rozpoznawalność przedsiębiorstwa. 

Jak wybrać atrakcyjne kartki na święta?

Najlepszym wyborem dla firm są produkty charytatywne, dzięki którym można czynić dobro! Tego typu kartki zwykle przedstawiają rysunki podopiecznych różnych fundacji, a część dochodów z ich sprzedaży przekazywana jest na dobroczynne placówki. 

Do wyboru są również klasyczne artykuły oraz bogato zdobione warianty, np. z brokatem. Produkty mogą mieć kwadratowy czy prostokątny kształt i zawierać gotowe życzenia lub nie. 

Zamów firmowe kartki świąteczne dla swoich pracowników i kontrahentów!

Inwestycja w świąteczne produkty papiernicze to doskonała decyzja, która przekłada się nie tylko na pozytywny wizerunek Twojej marki wśród klientów, ale także ukazuje Cię jako dobrego pracodawcę, który pamięta o swoich pracownikach. Dlatego już teraz zamów wybrane kartki firmowe na święta!