Hotel Bachleda w Zakopanem – idealny na wypad z pupilem

Hotel Bachleda w Zakopanem – idealny na wypad z pupilem

Czy wszędzie można zabrać pupila na wakacje? Są tacy, którzy nie wyobrażają sobie wyjazdu bez ukochanego psa czy kota. Nie każdy pensjonat daje jednak taką możliwość i wówczas rodzi się problem, co zrobić z czworonogiem. Jeśli planujesz taki wypad np. do Zakopanego, dowiedz się, czy znajdziesz tam hotel przyjazny dla zwierząt!

Hotel Bachleda w Zakopanem – przyjazny dla psa i kota oraz ich właścicieli

Posiadacze tych zwierząt często mają wątpliwości, czy warto je ze sobą wziąć na wakacje. Z drugiej strony zazwyczaj problematyczną kwestią jest zapewnienie im na czas urlopu całodobowej opieki kogoś, kto ma odpowiednie podejście, nie boi się ich i ma czas. Dlatego wielu właścicieli psów i kotów z reguły jednak poszukuje miejsc takich, do których mogą je zabrać i bez stresu z nimi wypocząć. Przykładem tego jest, chociażby Hotel Bachleda w Zakopanem . Tutaj bez względu na porę roku oraz długość urlopu na wspólny wypad mogą wybrać się opiekunowie ze swoimi ulubieńcami. 

Jakie zasady obowiązują opiekunów zwierząt w Hotelu Bachleda?

Czy wspólne wakacje w takim miejscu z ukochanym zwierzakiem mogą być udane? Z pewnością – przy odpowiednio zorganizowanym czasie dla pupila i siebie oraz jeśli będzie się przestrzegać określonych zasad. W Hotelu Bachleda trzeba bowiem pamiętać, że nie wszyscy goście przepadają za psami i kotami lub po prostu się ich boją. Dlatego:

  • właściciele powinni zachować szczególną ostrożności w przypadku możliwego kontaktu czworonoga z obcą mu osobą,
  • poza pokojem pies musi mieć kaganiec i być prowadzony na smyczy,
  • gdy pupil pozostaje w pomieszczeniu, trzeba pozostawić wywieszkę informującą o tym fakcie służbę pięter.

Zabierając ze sobą kota, należy pamiętać o kuwecie i sprzątaniu jej.

Coś dla czworonoga i opiekuna – czyli atrakcje w hotelu Bachleda w Zakopanem

Animacje dla dzieci, pyszne jedzenie w restauracji, kort tenisowy, kąpielisko geotermalne czy zewnętrzne jacuzzi to przykładowe atrakcje, jakie czekają tu na właścicieli zwierząt. Z kolei w samym Zakopanem jest mnóstwo ścieżek pieszych z pięknymi widokami na panoramę Tatr idealnie nadających się na długie spacery z psem. Warto to sprawdzić!