Dlaczego warto wyjechać do Kościeliska na urlop i wynająć apartament?

Dlaczego warto wyjechać do Kościeliska na urlop i wynająć apartament?

Jeżeli nie masz pewności, czy warto wybrać się na urlop w polskie góry i wynająć nocleg w jednej z malowniczych miejscowości, przeczytaj artykuł! Dowiesz się z niego, dlaczego opłaca się przyjechać do Kościeliska, co możesz tutaj zobaczyć i jak zorganizować czas sobie i rodzinie. Poznasz również zalety krótkoterminowego wynajmu apartamentów. 

Kościelisko znajduje się w malowniczym położeniu 

Ta podhalańska wieś położona jest zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego. Znajdują się tu nie tylko szlaki turystyczne, ale także takie atrakcje jak np. Dolina Kościeliska, Polana Szymoszkowa czy liczne stoki oraz rzeki.

Możesz uświadczyć tu doskonałych warunków narciarskich. Kościelisko to idealne miejsce dla miłośników narciarstwa i snowboardingu. W okolicy znajduje się wiele stacji narciarskich, takich jak np. Witów-Ski, które oferują mnóstwo kilometrów tras dla początkujących i zaawansowanych narciarzy.

Liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci

W tej miejscowości znajduje się wiele atrakcji turystycznych, w tym m.in. Jaskinia Mroźna czy Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego. Na górskich szlakach możesz podziwiać piękne krajobrazy.

We wsi panuje rodzinna atmosfera, więc to idealne miejsce na urlop razem z dziećmi. Można oderwać się tu od zgiełku miasta i odpocząć w otoczeniu natury. Jednocześnie w okolicy znajduje się wiele restauracji i karczm, które serwują tradycyjne dania z regionu. Dlatego bez problemu spróbujesz tu regionalnych potraw, takich jak oscypek, bundz, kwaśnica czy żurek. 

Co ważne, narciarstwo i snowboarding to jedne z wielu aktywności fizycznych, które możesz tu uprawiać. Miejscowość jest idealna również dla amatorów wspinaczki, jazdy na rowerze czy nordic walking. Dla miłośników sportów wodnych znajdują się także liczne wodospady i rzeki, które oferują możliwość uprawiania raftingu czy kajakarstwa.

Wynajmij apartament w Kościelisku! 

Już wiesz, dlaczego opłaca się przyjechać tutaj na urlop. Dlatego wynajmij apartament w Kościelisku, który będzie idealną bazą wypadową! W pełni wyposażone mieszkanie zapewni Ci komfortowe warunki do wypoczynku i niezależność.