Darmowa przeglądarka plików DWG

Darmowa przeglądarka plików DWG

Zajmujesz się projektowaniem mebli, maszyn lub samochodów? Korzystaj z darmowych narzędzi, które ułatwią Ci pracę. Przekonaj się, jak działają najlepsze przeglądarki plików DWG. Poznaj ich najważniejsze funkcje.

Oprogramowanie CAD

Czy warto korzystać z bezpłatnych programów dla projektantów? Wiele biur projektowych używa darmowych przeglądarek, które wyróżniają się dużą funkcjonalnością. To świetne rozwiązanie również dla amatorów, którzy dopiero rozeznują się w oprogramowaniu CAD i chcą ćwiczyć nabywane umiejętności. Wszystkie narzędzia projektowe należy pobierać ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu można mieć pewność, że są bezpieczne i zgodne z najnowszymi standardami branży. Dobrą opcją jest korzystanie z ofert firm specjalizujących się w sprzedaży programów CAD i dedykowanych do nich nakładek.

Funkcje przeglądarki plików DWG

Dużą popularnością wśród projektantów cieszy się darmowa przeglądarka plików DWG . Ma ona wiele funkcji, w tym między innymi:

  • włączanie, wyłączanie i mrożenie warstw,
  • narzędzia do pomiaru długości, objętości i pola powierzchni,
  • podgląd rysunków płaskich i modeli 3D,
  • obsługę znaków narodowych różnych krajów,
  • przybliżanie, oddalanie i obrót widoku,
  • eksport do obrazu lub pliku PDF.

Ponadto dostępna jest opcja drukowania ze stylami wydruku CTB/STB. Projektanci mogą porównywać pliki i szybko wychwycić różnicę między dwoma różnymi rysunkami. Obsługa przeglądarki jest intuicyjna i łatwo się jej nauczyć. Program sprawdza się do przeglądania plików DWG, DWF, DWT i DXF. Działa w systemie operacyjnym Windows, Android i iOS. Oprogramowanie CAD można rozbudować o nakładki do różnych branż projektowych.

Narzędzia dla projektantów

Pobierz darmową przeglądarkę plików DWG, a projektowanie, drukowanie i porównywanie rysunków stanie się łatwiejsze. Korzystaj z nowoczesnych narzędzi projektowych bez żadnych opłat.