Czy jest możliwość zakupu chleba w sieci i dostawy do paczkomatu?

Czy jest możliwość zakupu chleba w sieci i dostawy do paczkomatu?

Chcąc delektować się pysznym, zdrowym pieczywem bez dodatków i spulchniaczy, warto poszukać w sieci piekarzy, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów, przygotowanych np. na zakwasie. Mają one prosty skład i są wyrabiane tradycyjnymi metodami. Interesuje Cię, jakie pieczywo można kupić przez internet? Przeczytaj do końca ten artykuł.

Czy na rynku działają piekarnie oferujące wysyłkową sprzedaż chleba?

Ponieważ zainteresowanie zdrowym pieczywem rośnie z roku na rok, niektóre firmy zdecydowały się oferować chleb do paczkomatu. Zatem, zamiast stać w długich kolejkach w piekarniach stacjonarnych, można zamówić bochenek przez internet i odebrać go w dogodnym dla siebie czasie. Ponieważ jest on przygotowany  w większości na zakwasie, długo zachowuje świeżość i doskonale smakuje nawet gdy jest już odrobinę czerstwy. Pieczony jest nocą i wysyłany wczesnym rankiem, aby jak najszybciej dotarł do zamawiającego.

Jaki jest skład takiego rzemieślniczego chleba?

Najprostsze pieczywo wyrabiane jest tylko z trzech składników. Są to:

  • mąka,
  • woda,
  • sól.

W przeciwieństwie do chleba przemysłowego nie ma w nim żadnych sztucznych dodatków czy spulchniaczy mających podnieść jakość i poprawić smak. Środkiem spulchniającym jest  zakwas z mąki razowej i wody. Dlatego rzemieślniczy chleb wyrabiany ręcznie ma niepowtarzalny smak i zapach. Asortyment obejmuje także pyszne warianty pieczone na drożdżach.

Jakie rodzaje chleba można kupić przez Internet?

Asortyment różni się w zależności od piekarni i często jest wyjątkowo bogaty. Poza zwykłym, codziennym chlebem dostępne jest też pieczywo z wielu rodzajów mąki i z rozmaitymi, zdrowymi dodatkami, takimi jak nasiona, żurawina czy śliwki suszone. Dzięki temu każdy klient znajdzie odpowiadający mu produkt. W ofercie wielu firm można znaleźć:

  • żytni razowiec z ziarnami lub bez,
  • żytni pytlowy,
  • żytni litewski,
  • pszenny na zakwasie,
  • górski z płatkami owsianymi,
  • rodzinny

i wiele innych.

Jaka jest cena chleba rzemieślniczego?

Jest on nieco droższy od przemysłowego, jedna warto go kupić, gdyż zostanie zjedzony do ostatniego okruszka. Chcesz jeść zdrowy i smakowity chleb? Poszukaj producenta i złóż zamówienie!