Co można robić z dziećmi w Hotelu Bachleda w Zakopanem?

Co można robić z dziećmi w Hotelu Bachleda w Zakopanem?

Wyjazd na wakacje to czas, w którym rodzice również marzą o tym, aby odpocząć. Jak jednak to zrobić, kiedy najmłodsi członkowie rodziny wymagają nie tylko uwagi, ale i ciągle wymyślania atrakcji? W takiej sytuacji najlepiej szukać miejsca, które je zapewnia dzieciom. Sprawdź, co oferuje np. Hotel Bachleda w Zakopanem!

Co mogą robić najmłodsi w Hotelu Bachleda?

Przyjeżdżając tu z nimi, można w ciekawy sposób zaplanować każdy dzień. Na dzieci czekają bowiem m.in.:

  • plac zabaw,
  • ścianka wspinaczkowa,
  • kino,
  • małpi gaj – to przestrzeń idealna na zręcznościowe wyzwania, w której można dać upust nadmiarowi energii,
  • sala z klockami Lego i innymi,
  • warsztaty z animatorami – czyli zajęcia manualne, koncerty i inne formy kreatywnego spędzania czasu wolnego,
  • strefa dla najmłodszych – m.in. z pluszakami, kącikiem kuchennym i basenem z kulkami,
  • pokój multimedialny – dla nieco starszych gości hotelowych, a w nim np. konsole Xbox, PlayStation, symulator rajdowy czy piłkarzyki.

Dostępna jest także strefa basenowa – gdzie najmłodsi mogą skorzystać z dwóch zjeżdżalni i płytkiego brodzika, a dorośli czuwać nad ich bezpieczeństwem. Niedaleko również znajduje się wyciąg narciarski.

Jakie atrakcje czekają na rodziców w Hotelu Bachleda?

Powyższy wybór atrakcji sprawia, że dzieci z pewnością nudzić się nie będą, a ich rodzice zyskają trochę czasu wolnego tylko dla siebie, udając się np. do strefy SPA&Wellness. Hotel Bachleda w Zakopanem proponuje w niej różne zabiegi dla zdrowia i urody. Można z nich skorzystać samodzielnie lub we dwoje.

Jakie warunki oferuje hotel Bachleda dla rodziców z dziećmi?

Z racji tego, że przyjeżdżają tu rodzice już z niemowlętami, na miejscu znajdą całe wyposażenie niezbędne do opieki nad nimi. Są to m.in. łóżeczka oraz wanienki i inne udogodnienia. Ponadto sama lokalizacja tego hotelu ułatwia skorzystanie z wielu atrakcji Zakopanego, takich jak np. spacer na Krupówki, wypad na szlak, zwiedzanie zabytków, również z dziećmi podróżującymi w wózkach.